O nás

PROFESIONÁLNÍ PORADENSTVÍ

Naše firma se zabývá především financemi firem a jednotlivců. Součástí naší firmy je jedna divize, která se věnuje finančnímu controllingu firem a dále pak vlastníme také srovnávač pojištění www.nablbost.cz.

Naše firma vznikla v roce 2016 a to založením srovnávače pojištění www.nablbost.cz. Tento srovnávač se zaměřuje na poskytování pojištění odpovědnosti pro jednotlivce - zaměstnance firem, tak na firmy - pojištění podnikatelské a firemní odpovědnosti. Pro své klienty dále uzavírá a srovnává další typy pojištění jako povinné a havarijní pojištění nebo pojištění nemovitostí a majetku.

V roce 2019 se vzhledem k příležitosti na trhu otevřela druhá část firmy - poskytování finančního controllingu firmám, především eshopům. Naše práce spočívá v matematické analýze procesů, a to na základě dat z účetnictví a dalších datových vstupů (např. ceny dopravy dopravců, web analytické zdroje dat, atd.).

Dá se říci, že díky našim zkušenostem z pojištění a obecně financí, znalosti z firemního prostředí eshopů a chování zákazníků online, a v neposlední řadě díky silným matematickým a analytickým znalostem, dokážeme poskytnout velmi účinné rady, které vedou k optimalizaci procesů eshopů a navýšení zisku a úspoře nákladů.

Zkuste naší úvodí konzultaci ZDARMA a uvidíte, jak můžeme pomoci právě Vám.

Michaela Kynclová

Ing.Michaela Kynclová, Zapského 2204, Česká Třebová, 560 02, tel.: 604 294 804
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!